Size de site yapalım mı?
Telefon Numaramız
izmir web tasarım | SEO | istanbul web

Hakkımızda

SimaGrafik HANGİ İŞLERİ ÜRETİR

WEB (İNTERNET) SİTESİ ÜRETİMİ

 

Sima Grafik Web Tasarım genç ve dinamik bir yapıyla kendisini internet sitesi yapan yer olarak tanımlamaktadır. Esas olarak website yapıyoruz. Ayrıca grafik tasarım, logo, el ilanı, broşür, katalog gibi birbirine benzer çalışmalar üretmekteyiz. İstek halinde internet sitesinde düzeltme, yenileme çalışmalarınızı da yerine getiriyoruz.

 

simagrafik_tenceresi

 

 

Firmanızı tanıtmak, ürün satmak, ürünlerinizi pazarlamak, mamüllerinizin özelliklerini göstermek isteyebileceğiniz veya kişisel bilgi ve düşüncelerinizi paylaşmak istediğiniz veya burada sayamadığımız özellikte kaliteli, şık ve güvenilir web sitesi sahibi olmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Tam müşteri memnuniyeti ve garantisiyle sizlere hizmet veriyoruz.

 

Ürettiğimiz web sitelerimiz referanslarımızdır. Tüm müşterilerimiz internet sitelerini bize yaptırmaktan memnun olmuşlardır. Ünlü kamuoyu araştırmacısı A&G Araştırma Şirketi’nin web sitesi tarafımızca yapılmıştır.

 

WEB SİTE TASARIMI, ÜRETİMİ AŞAMASINDA VAZGEÇİLMEZLERİMİZ;

-TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ (Siz İkna Olana Kadar Tasarım);
-ÖZGÜN TASARIM;
-DEVAMLI DESTEK (Bir Defa Siteyi Yapıp Bırakmıyoruz, İstediğinizde Yenileme ve Düzeltmeleri de Yapıyoruz);

 

Emlakçı sitesi, kuruyemişçi sitesi, oto kiralama sitesi, su ürünleri sitesi, lokanta – restaurant – catering sitesi, alyans sitesi, kuyumcu sitesi, elektrikçi sitesi, ihracatçı sitesi, balıkçı sitesi, kişisel site, blog tasarımı, anket sitesi gibi farklı kategorilerde websiteler ürettik.

 

Ve daha üretmeye de devam ediyoruz. Web Sitelerimize göz atın »

 

GRAFİK TASARIM ÇALIŞMALARI;

 

grafikler

 

Grafik ve reklam çalışmalarımız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmekte ve en iyi ürünü kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları;

 

LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

(Kartvizit, Cepli Dosya, Magnet, Antetli Kağıt .. vs).

 

DIŞ ve İÇ MEKAN GRAFİK, REKLAM ÇALIŞMALARI

(Tabela, Afiş, Çıkartma, Etiket, Pano Grafikleri, Yaldızlı, Reflektif Yazılar ..vs)

 

BROŞÜR, KATALOG veya TANITIM KİTAPÇIĞI

(El ilanı, Afiş, Fatura..vs).

 

Grafik Çalışmalarımıza göz atın »